Anasayfa / AEK Atina / Peristeri – AEK İddaa Tahmini 15.06.19

Peristeri – AEK İddaa Tahmini 15.06.19

Yunanistan Ligi üçüncülük serisi 4.maçında Peristeri Cumartesi saat 19:00’da AEK ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.50 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.58 olarak açıklamış.

Peristeri son maçta bir kez daha ne kadar dirençli bir takım olduğunu ve AEK karşısında kolay lokma olmayacağını gösterdi bizlere. Deplasmanda oynamalarına rağmen çok iyi direndiler ve uzatma sonunda 8 sayı farkla kaybettiler, nefesleri yetmedi diyebiliriz. Şimdi kendi sahalarına dönüyorlar ve tamam mı devam mı maçına çıkacaklar taraftarları önünde. Daha önce burada bir kez kaybettiler AEK’ya ve bunun tekrarı olmaması için Bentil, Agravanis ve Gray öncülüğünde savaşacaklar.

AEK serinin son iki maçını zor da olsa kazanarak öne geçmeyi başardı seride. Sakatlığı bulunan Hunter, Sant-Roos ve Theodore özveri ile son maçta oynadılar ama özellikle Theodore finansal sorunların da etkisiyle yine verimsiz oynadı. Xanthopoulos ve Giannokopoulos’dan gelen ekstra 35 sayı onlara galibiyeti getirdi. Normal şartlarda Peristeri’nin dirençli oyunu karşısında ayakta kalamazlardı bu ekstra katkı olmasa.

Peristeri serideki 3 maçtan ikisinde işi son topa kadar götürerek ne kadar inatçı olduğunu gösterdi ki deplasmanda da kazanmışlardı. Şimdi kendi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve ateşli taraftarları eşliğinde, Bentil liderliğinde ne yapıp edip bu maçı kazanacaklarını düşünüyorum. Zaten AEK takım olma konusunda sıkıntılı bir takım. Peristeri mental olarak maç sonuna diri girip galibiyete uzanacaktır.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.58
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …