Anasayfa / İddaa Tahminleri / Peristeri – Iraklis İddaa Tahmini 28.09.19

Peristeri – Iraklis İddaa Tahmini 28.09.19

Yunanistan Ligi açılış haftası mücadelesinde Peristeri Cumartesi saat 15:45’de Iraklis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Peristeri geçtiğimiz sezonun flaş ekiplerinden biriydi ligde ve bu sezon da iyi bir kadro kurduklarını söyleyebiliriz. Brayon Blake, Steven Gray, William Hatcher, Moses Kingsley, Mike Morrison, Scoochie Smith, Saloustros ve Xanthopoulos gibi etkili isimlere sahipler. Bu sezon da ligin ilk 4 takımı arasında yer almaya aday konumdalar.

Ligin yeni takımlarından Iraklis ise doğal olarak kadrosunuda yeniden yapılanmaya gitti. Alex Davis, Olivier Hanlan, Kavvadas, Kyser, Okereafor, Jamal Shuler, Lenzelle Smith, Zaras gibi eklemelerle yeni sezona hazırlandılar. Play-off potasını zorlayacaklardır ancak Panathinaikos’u bir kenara bırakırsak ilk 4 sırayı hedefleyen diğer takımlardan tecrübe olarak bir kaç adım gerideler.

Peristeri geride bıraktığımız sezon kendi evinde çok etkili bir performans sergilemişti ve ateşli taraftarları eşliğinde onları Atina’da Pana dışında yenebilecek takımın olmadığını düşünüyorum. Hatcher, Gray ve Blake liderliğinde yeni kurulmuş, henüz adaptasyon sürecinde olan Irakli karşısında hata yapmayacaklarını ve handikapı da aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …