Anasayfa / İddaa Tahminleri / Peristeri – Lavrio İddaa Tahmini 14.05.22

Peristeri – Lavrio İddaa Tahmini 14.05.22

Yunanistan Ligi 26. ve son hafta mücadelesinde Peristeri Cumartesi saat 17:00’da Lavrio ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 152.5 olarak belirlemiş.

Peristeri 23 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve halen play-off şansını devam ettiren ekiplerden biri. Bu maçı kazanmaları ve PAOK’un kaybetmesi durumunda kesin olarak play-off biletini kapacaklar. Diğer senaryolarda hem Lavrio hem de PAOK ile averaj hesaplarına girmeleri gerekecek, işler karışacak. Bununla beraber son dönemde iyi bir görüntü vermediler, son 2 maçlarını kaybederken bizlere düşük skorlar izletmişlerdi, sırasıla 148 ve 150 sayı üretilmişti o maçlarda.

Lavrio ise 8 galibiyetle 10. sırada, az da olsa play-off şansları devam ediyor ama bunun için bu maçı mutlak kazanmaları ve PAOK’un da kaybetmesi gerekiyor. Bu sayede üçlü averaja girebilirler ve ince hesaplar ortaya çıkabilir. Aksi senaryolarda play-off şansları yok. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybetmiş bir takım olarak bu maçta reaksiyon göstermelerinin de zor olduğunu düşünüyorum. Son maçta konuk oldukları ligden düşmesi kesinleşmiş Iraklis karşısında özellikle hücumda varlık gösterememişler ve 83-67 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. 

İki takımın da play-off şansları devam ediyor ama Peristeri’nin olasılıkları ve şansı daha fazla özellikle kazanmaları durumundaki senaryolarda. Ama Lavrio’nun da düşük de olsa şansı olduğu için bu maçta taraf ya da handikap seçeneklerini riskli görüyorum. Bunun yerine Peristeri’nin savunma odaklı düşük tempo basketboluna ve Lavrio’nun formsuz hücum performansına güvenerek tercihimi toplam bareme göre alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (153.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ALT (152.5) – 1.70
Güven Endeksi: 6-10Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones De Ponce – Grises de Humacao İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Salı saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak …