Anasayfa / Fortitudo Bologna / Pesaro – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 24.09.19

Pesaro – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 24.09.19

İtalya Lega Basket SerieA ilk hafta mücadelesinde Pesaro Salı saat 21:30’da Fortitudo Bologna ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açmışken Bets10 ise oranu 1.47 olarak açıklamış.

Pesaro geçtiğimiz sezon düşme potasından son anlarda kurtulabilmişti ve bu sezon da kurdukları vasat kadroyla farklı bir durumda olmalarını beklemiyorum. Zaten son hazırlık maçlarında da Reggio Emilia’dan tam 27 sayı fark yemişlerdi kendi sahalarında. Yeni koç Perego’nun baya terleyeceği bir sezon olacak. Ellerinde Zach Thomas ve Jaylen Barford dışında pek kaydadeğer bir silah yok ki bu iki isim de henüz çok tecrübesizler Avrupa sahnesinde. Tevrüveli uzun Lydeka ve genç İtalyanlar Mussini ile Tote de onlara destek olmaya çalışacaklar.

Bologna kentinin ikinci takımı konumundaki Fortitudo ise kendilerini Serie A’ya çıkaran koç Martino ile yola devam ediyor. Ligde kalıcı olabilmek adına iyi hamleler yaptıklarını da söyleyebiliriz. Leunen, Mancinelli, Aradori, Ed Daniel ve Stipcevic gibi ligi çok iyi bilen tecrübeli isimlere sahipler. Ayrıca Kassius Robertson gibi yüksek potansiyelli bir skorerleri var. Sezon başlamadan sakatlanan tecrübeli uzun Henry Sims’in yerine ise Bandırma Kırmızı’dan hatırlayacağınız Deshawn Stephens’ı kadroya kattılar.

Pesaro genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu bir takım ve yeni sezonda da geçtiğimiz sezon olduğu gibi düşme adaylarından biri olacağını düşünüyorum. Karşılarında ligin artık kurdu olmuş, çok tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım var. Fortitudo’nun deplasmanda da olsa zayıf ve hazır olmayan rakibi karşısında hata yapmayacağını ve tecrübe farkı ile kazanarak sezona galibiyetle başlayan taraf olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.47
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Washington Wizards İddaa Tahmini 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Orlando’daki fanusta devam ediyor. New Orleans Pelicans Cumartesi saat 03:002da Washington …