Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Reggio Emilia İddaa Tahmini 01.09.19

Pesaro – Reggio Emilia İddaa Tahmini 01.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Pesaro Pazar saat 20:00’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Reggio Emilia’nın direkt galibiyeti için 1.41 oran açıklamış.

Pesaro geçtiğimiz sezon düşme adaylarından biriydi Serie A’da. Yeni sezon için de çok iyi bir kadro kurduklarını ve düşme hattından uzak kalabileceklerini söylemek güç. Barford ve Thomas gibi 2 genç Amerikalı’ya direksiyonu verdiler, onların liderliğinde birşeyler yapmaya çalışacaklar, işleri hiç kolay olmayacak yeni sezonda.

Reggio Emilia ise başarılı koç Buscaglia yönetiminde yeni ve potansiyelli bir kadro kurdu. Darius Johnson-Odom, Reggie Upshaw, Josh Owens, David Vojvoda, Gal Mekel, Riccardo Cervi ve Simone Fontecchio gibi önemli silahları olacak ellerinde. Ayrıca Derek Pardon gibi genç ve potansiyelli bir uzuna daha sahipler, bu sezon play-off yolunda boy gösterebilecek, sürpriz takımlardan biri olabilirler.

Pesaro bu sezon da ligin vasat takımlarından biri olacak kurduğu sıradan kadroyla. Buna karşın Emilia’nın koç Buscaglia’nın gelmesiyle haraketlendiğini ve play-off’u zorlayabilecek kalitede bir kadro kurduğunu görüyoruz. Elbette bu bir hazırlık maçı sadece ama yine dekağıt üstündeki bu kaliteyi sahaya yansıtacaklarını ve zaman zaman zorlansalar da kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.41
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rethymno – Panionios İddaa Tahmini 25.01.20

Yunanistan Ligi 17.hafta mücadelesinde Rethymno Cumartesi saat 16:30’da Panioinos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam …