Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Trento İddaa Tahmini 17.10.20

Pesaro – Trento İddaa Tahmini 17.10.20

İtalya LegaBasket Serie A 4. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 21:30’da Trento ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Koç Repesa yönetimindeki Pesaro sezona iyi bir giriş yapamadı, 3 maçtan ikisini kayıpla tamamladılar. İçerde Sassari’ye 10 sayı farkla yenilmeleri normal bir sonuçtu ama Cantu deplasmanında 9 sayı farkla yenilmeleri canları sıktı. Son maçta ise deplasmanda Venezia karşısında 18 sayı farkla sürpriz bir galibiyete imza atarak sezonun ilk zaferini kaptılar. Massenatt, Filloy, Cain, Robinson beklenen katkıyı veriyorlar, Filipotivy ise ekstra oynadı son maçta.

Trento ise Serie A’da henüz istediği galibiyeti alamadı ama EuroCup’da gayet iyi işler sergilediler ve 3 maçlarını da kazanarak sürpriz bir başlangıç yaptılar. Özellikle Browne çok formda ve Morgan, Williams, Sanders ve Maye de ona eşlik ediyorlar, yavaş yavaş ritm bulmaya başladılar. Haftaiçi son maçlarında deplasmanda Nanterre’i 6 sayı farkla geçerek de ne kadar formda olduklarını tekrar göstermişlerdi.

Kağıt üstünde iki takım arasında net farklar olduğunu söylemek güç ama Trento’nun daha formda olduğu da bir gerçek. Özellikle Browne tam anlamıyla istim üstünde ve takımı sırtılıyor, arkadaşları da ona daha iyi ayak uydurmaya başladı. Henüz Serie A’da galibiyetle tanışamadılar ve EuroCup’daki performanslarını artık buraya da taşımak istiyorlar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen Pesaro karşısında kolay pes etmeyeceklerini kaybetserler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Prometey – Sassari İddaa Tahmini 08.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu 5. hafta mücadelesinde Prometey Çarşamba saat 20:00’da Sassari ile karşılaşacak. …