Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Virtus Roma İddaa Tahmini 07.09.20

Pesaro – Virtus Roma İddaa Tahmini 07.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu 3. maçında Pesaro Pazartesi saat 18:00’da Virtus Roma ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Koç Repesa yönetimindeki Pesaro, geçen sezona nazaran bu sezon düşme hattında yer almayacağını, daha dişli bir takım olabileceğini Süper Kupa’daki ilk 2 maçta gösterdi. İlk maçta Brindisi’yi 71-83 ile geçerken ikinci maçta ise güçlü rakibi Sassari karşısında iyi dirense de 71-86 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Delfino, Massenat, Cain üçlüsü beklendiği gibi takımın öne çıkan isimleri oldular. Ancak hücumda yüksek bir potansiyelleri yok, bu nedenle daha kontrollü oynayıp savunma sertliğine önem veriyorlar.

Roma bir çok yabancı oyuncusundan eksik olarak mücadele ediyor Süper Kupa’da ve bunun da dezavantajlarını net olarak gördüler ilk 2 maçta. Önce Sassari’ye tam 43 sayı farkla sonra da Brindisi’ye 21 sayı farkla yenildiler. Farley, Baldasso, Campogrande takımları adına ayakta kalmaya çalışan isimler oldular ama elbette bu seviydeki maçlarda yeterli olmadıkları net. Genç oyuncularla özellikle skor üretüminde çok zorlandılar, Sassari karşısında 71 ve Brindisi karşısında 69 sayıda kalmışlardı.

İki takım arasında elbette ciddi bir kalite farkı var Roma’nın eksiklerinin de etkisiyle. Ancak Pesaro’nun da çok iyi bir hücum takımı olmadığını biliyoruz ki ilk iki maçta zaten bunu gördük. İki takımın da düşük tempoda oynayacağını düşündüğüm maçta Roma’nın zaten sınırlı kadrosuyla yine 70 sayının altında kalması şaşırtmayacaktır. Pesaro’nun da her ne kadar rakip zayıf olsa da 90 sayılara çıkması bence sürpriz olacaktır. Bu nedenle tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (166.5) – 1.40
Bets10 Oranı: ALT (168.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Anwil Wloclawek – Belfius Mons İddaa Tahmini 23.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Kıbrıs’da tarafsız sahada oynanacak yarı final maçında Anwil Wloclawek Çarşamba …