Anasayfa / Büyükçekmece Basketbol / Petkim Spor – Büyükçekmece İddaa Tahmini 18.09.20

Petkim Spor – Büyükçekmece İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Karşıyaka’nın ev sahipliğinde düzenlenen Pınar Cup’da Petkim Spor Cuma saat 19:00’da Büyükçekmece ile karşılaşacak. Bets10 Petkim’in galibiyeti için 1.66 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Petkim koç Kemzura liderliğinde BSL’deki ilk sezonu için dirençli ve iyi bir kadro kurdu. Düşme potasından kesinlikle uzak kalacaklarını, hatta adaptasyonu erken tamamlayıp istikrarı sağlayabilirlerse play-off yarışındaki sürprizlerden biri de olabileceklerini düşünüyorum. Hazırlık maçlarında Ray, Wimbush, Vasiliauskas gibi önemli silahları devreye sokarken Ege’den de iyi katkı aldılar. Son 3 maçlarında Bursa ve Daçka gibi play-off yolundaki direkt rakipleri yenerken bu turnuvanın ev sahibi Karşıyaka’ya ise direnseler de 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Büyükçekmece ise bu sezon da düşme adaylarından biri olacak. Geride bıraktığımız sezon pandemi nedeniyle iptal olmasaydı İTÜ beraber düşen diğer ekip olacaklardı. Anderson, Olaseni, Aldridge üçlüsü ile ayakta kalmaya çalışacaklar ama dar bir rotasyonları var. Oliver, Mert ve Ömer Utku da bu isimlere destek olmaya çalışacaklar. Ormanspor ve Afyon ile beraber alt sıralardan uzak kalma mücadelesi vereceklerini düşünüyorum. Son 2 hazırlık maçlarında genç Beşiktaş’a kaybederken denk rakipleri Ormanspor’u ise yenmişlerdi Anderson liderliğinde.

Petkim rakibine göre çok daha derli toplu ve adaptasyon sürecinin ortasında olan bir ekip. Büyükçekmece henüz adaptasyon sürecinin çok başında ve koç Çıvgın’ın başta savunma olmak üzere yoluna koyması gereken çok konu var. Ray ve Vasiliauskas liderliğinde hazır bir görüntü veren, istikrarlı ve disiplinli bir oyun sergileyen Petkim karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Bu maçta Zack ve Hummer’ın da boyalı alanda biraz daha fazla etkin olacağını, İzmir ekibinin kazanarak yola devam edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.66
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Türk Telekom – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Türk Telekom Salı saat 20:30’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. …