Anasayfa / Boston Celtics / Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini 22.08.20 (Basket Guru)

Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini 22.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı 3. maçında 0-2 geride olan Philadelphia 76ers Cumartesi saat 01:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa 76ers lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

76ers Simmons’ın yokluğunda ilk 2 maçta Boston’a hiç rakip olamadı diyebiliriz. İlk maçta en azından Embiid’in yanına Burks ve Richardson’ın katkı vermesiyle direnebilmişlerdi. Ama ikinci maçta Embiid yanlız kalınca tam 27 sayı farkla yenildiler ve artık seride havlu attılar. Yıldız uzunun da dediği gibi eğer pandemi olmasa ve statü gereği seri 2 maç için Philadelphia’ya taşınacak olsaydı herşey farklı olabilirdi ama mevcut şekilde seride direnebilmeleri zor görünüyor.

Boston, her ne kadar Hayward’dan yoksun oynasa da geniş kadrosu ile ikinci maçta net bir üstünlük kurdu. Tatum, Brown, Walker üçlüsünün etkili oyunuyla hücumda tam 128 sayı üretirken, savunmada da dış oyuncuların devreye girmesine izin vermediler ve bu şekilde farklı bir galibiyet alarak rakibin direncini kalan maçlar öncesi iyice kırmış oldular. Özellikle Tatum’un yay gerisinden sergilediği etkili performans koç Stevens’ı çok memnun etti.

Simmons olsa da olmasa da iki takım arasında zaten net bir fark vardı. Ama onun yokluğunda özellikle işin savunma tarafında çok zorlanan bir 76ers gördük. Boston’da Tatum’un da çok iyi bir seri geçirmesi Simmons’ın yokluğunun daha çok hissedilmesine neden oluyor. Özellikle ikinci maçta 76ers karşısında net bir üstünlük kuran ve tam 27 sayı farkla kazanan Boston’ın psikolojik üstünlüğü ele almışken 3. maçta da hata yapmayacağını ve bu sefer daha düşük farkla da olsa kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …