Anasayfa / NBA / Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 22.08.20

Philadelphia 76ers – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 22.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 3. maçlar başlıyor. Seride 2-0 geriye düşen Philadelphia 76ers, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 01:30’da Boston Celtics ile karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibi için sayı limitini 108.5 olarak belirlerken bets10 106.5 olarak belirlemiş.

Philadelphia 76ers tepetaklak aşağı gidiyor. Reaksiyon vermelerini beklediğim 2. maçta daha kötü bir performans sergilediler ve 27 farkla mağlup oldular. Koç Brett Brown çok fazla tepki alıyor çünkü takımda belirli bir kadro düzeni yok. İlk 5’te bile belirli bir istikrar yok Play-Off 2. maçında bile değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bunu zorunluluktan yapıyor çünkü Simmons’ın olmayışı takımda 3. ve 4. adam eksikliği yaşatıyor. Joel Embiid yine 34 sayı 10 ribaundluk önemli bir katkı yaptı fakat Josh Richardson ve Tobias Harris yeterli olmadı. Shake Milton ise elinden geleni yapıyor fakat bu seviyeyi karşılayacak kapasiteye henüz sahip değil.

Boston Celtics ikinci maçı güle oynaya kazandı. Jayson Tatum’un bambaşka bir seviyeye çıktığını söylemek mümkün. İlk maç sonrası ikinci maçta da göz kamaştırıcı bir performans sergileyerek 33 sayı 5 ribaund 5 asistlik bir performans koydu ortaya. Jaylen Brown ve Kemba da ön plana çıkınca Gordon Hayward’ı aramadılar bile. Marcus Smart’ın istatistiklere yansımayan savunması oldukça önemli rol oynuyor.

Philadelphia için işler yolunda gitmiyor. Bu kadar kötü olmayı hak etmiyorlar fakat hem direnç koyamıyorlar hem de karşılarında çok aç bir Boston Celtics var. Boston Celtics’teki Jaylen Brown & Tatum ikilisine Philadelphia yanıt veremiyor. Ben bu maçta da Philadelphia’dan kötü bir hücum performansı beklediğim için alt seçeneklerini tercih edeceğim.

Eksikler:

Philadelphia: Ben Simmons, Glenn Robinson
Boston: Gordon Hayward

İddaa Oranı: Ev sahibi ALT (108.5) – 1.45
Bets10 Oranı: Ev sahibi ALT (106.5) – 1.84Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …