Anasayfa / NBA / Philadelphia 76ers – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.03.23

Philadelphia 76ers – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Philadelphia 76ers, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 01:00’de Washington Wizards ile Wells Fargo Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 224.5 olarak belirlemiş.

Philadelphia 76ers son olarak konuk ettiği Portland’ı baya bir ter dökmesine rağmen mağlup etmeyi başardı ve üst üste 4. galibiyetini aldı. Rakibin ilk iki çeyrekteki art arda gelen üçlükleriyle birlikte soyunma odasına 15 sayı geride girdiler ama özellikle son çeyrekte büyük bir karakter koydular ve Embiid’in son saniye basketiyle bunu süslemeyi başardılar. Bu tip kaliteli takım durum ne kadar kötü olursa olsun 12 dakikalık uzun periyotlarda harika dönüşlere imza atabiliyor.

Evinde iki kere Atlanta’ya kaybederek yara alan Washington bu gece bir sürprizin peşinde olacak. Zira durumları çok kritik ve 31-36’lık dereceyle üç takımla birlikte Play-in savaşı veriyorlar. Bu savaşta en zayıf halka olarak kendilerini görüyorum ama yine de geride kalan maçlarda dengesizlikler yaşanabilir. Takım olgusu olarak sezon boyu zayıf kalmaları ve üç ana oyuncuya bağlı olmaları onları zayıf görmemin ana sebebi. Ama dediğim gibi sezon içinde de birçok kez çıkış yakaladıklarını gördük.

Philadelphia 76ers maçın net favorisi. Boston’dan 2-3 maç gerideler ve umutları hâlâ taze durmakta değerli olan 2.’lik koltuğu için. Ancak daha önce de bahsettiğim gibi iç sahadaki maçlarda rakibi domine etmekte çok sıkıntı yaşıyorlar. Son maçta da bunu gördük. Washington ise sağı solu belli olmayan istikarsız bir takım ama bilinen gerçek şu ki şut saati 12 saniyeymiş gibi oynuyorlar. Bugünkü tercihim üstten yana olacak.

Eksikler:

Philadelphia:
Washington:

İddaa Oranı: ÜST (224.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (224.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …