Anasayfa / Denver Nuggets / Phoenix Suns – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 08.05.23

Phoenix Suns – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 08.05.23

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 4. maçında Phoenix Suns Pazartesi günü saat 03:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.62 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.86 olarak belirlemiş.

Suns saha avantajı bulunmayan seride ilk 2 maçı deplasmanda kaybettikten sonra burada, evlerindeki ilk maçı 121-114’lük skorla kazanmayı bilmişti. O maçta Booker 47 sayı, 6 ribaund, 9 asist ve Durant 39 sayı, 9 ribaund, 8 asist ile müthiş performanslara imza atmışlar, Paul’ün yokluğunu artı Ayton’ın vasat performansını kapatmayı bilmişlerdi. Şimdi evlerinde bir kez daha kazanarak Denver’a umutlu gitmek istiyorlar. Bu maçta da Paul’den faydalanamayacaklar. 

Nuggets ise Jokic liderliğinde saha avantajını iyi kullanarak seride 2-0 öne geçmiş, buradaki ilk maçında ise Durant ve Booker’ın özel performanslarına rağmen direnmişler fakat 121-114’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Jokic, 30 sayı, 17 ribaund, 17 asist ile tarihi bir triple-double’a imza atmış, bir play-off maçında 25+ sayı, 15+ ribaund, 15+ asist yapan ilk oyuyncu olmuştu. Murray de ona 32 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile katkı vermiş ama bu performanslar galibiyet için yeterli olmamıştı.

İki takım arasında aslında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Ancak Denver’ın takım olgusunu daha yakalamış bir takım olduğunu biliyoruz. Suns ise Paul’ün yokluğunda yine Durant ve Booker’ın bireysel performansları ile ayakta kalmaya çalışacak ve bu maçı kaybederlerse Denver’a 3-1 ile gidecekler, yani bir nevi seride havlu atmış olacaklar. Maçın önemini de dikkate alarak tecrübeli Durant’in takım arkadaşlarını da mental olarak hazırlayacağını ve bu maçı ne yapıp edip alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.62
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.86
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …