Anasayfa / Beşiktaş Icrypex / Pınar Karşıyaka – Beşiktaş Icrypex İddaa Tahmini 11.05.21

Pınar Karşıyaka – Beşiktaş Icrypex İddaa Tahmini 11.05.21

ING Basketbol Süper Ligi 30. hafta erteleme maçında Pınar Karşıyaka Salı saat 17:00’da Beşiktaş Icrypex ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Kaf-Kaf, Cuma günü başlayan BCL Final 8 turnuvasında ülkemizi çok iyi temsil etti ve finale yükselip son şampiyon Burgos’a karşı iyi direnmesine rağmen 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamadı ve İzmir’e Avrupa ikinciliği ile döndü. Burgos maçı daha Pazar günü oynandı ve takım sadece 1 gün dinlenip bu erteleme maçına çıkacak, üstelik tamamen formalite maçı olacak hiç bir anlamı yok Kaf-Kaf için ki normal sezonu 3. sırada bitirmeleri garantilendi ve play-off’da da Telekom ile eşleştiler zaten. Dolayısıyla koç Sarıca’nın bu maçta rotasyona gitmesi yüksek ihtimal ama kimleri oynatmayacağını henüz bilmiyoruz. Maça 1 saat kala netleşecek.

Beşiktaş ise sezonu 5. sırada bitirmeyi garantiledi, yani onlar adına da bu maç tamamen formalite için oynanacak. Ancak buna rağmen Alperen ve Blackmon gibi önemli isimlerle beraber İzmir’e tam kadro geldiler, hatta iyileşen Egehan da son antrenmanda yer aldı. Onların da play-off eşleşmeleri belli oldu, Tofaş ile karşılaşacaklar ilk turda. Bu seri öncesi de onlar adına güzen bir hazırlık maçı olacak. Tabi Kaf-Kaf’ın aksine siyeh beyazlılar 30 Nisan’dan bu yana hem dinleniyorlar hem de bu maça hazırlanıyorlar.

Normal şartlarda kesinlikle denk güçlerin mücadelesi diyebileceğimiz, hatta Kaf-Kaf’ın net olarak kendi sahasında favori olacağı bir karşılaşma derdik. Ama Kaf-Kaf’ın daha yeni Pazar günü çok zorlu ve yıpratıcı bir final maçı oynaması, mental olarak da fiziksel olarak da çok yıpranmış olması, üstüne bir de Rusya’da İzmir’e yaptıkları yolculuk eklenince bu maçta diri olacaklarını söylemek çok zor. Bu nedenle de koç Sarıca’nın önemli isimleri dinlendirmesi yüksek ihtimal. Bu nokta da 11 gündür dinlenen ve sadece bu maça hazırlanan Beşiktaş’ın tam kadro olarak çıkacağı maçta rakibinin yorgunluğundan faydalanıp tempoyu forse edeceğini, formalite maçı olmasıyla nedeniyle iki ekibin de savunmalara konsantre olmayacağını da düşününce maçın bol skorlu geçeceğini söylemek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …