Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 11.11.18

Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 11.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 6.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Pazar saat 17:30’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Pınar Karşıyaka sezona yeni koçu ve kadrosu ile istenen girişi yapamadı, 5 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler. Halen adaptasyon süreci yaşayan yabancı oyuncular var, istikrar konusunda da soru işaretleri devam ediyor takım olarak. Evlerindeki 2 lig maçına baktığımızda ise ön plana çıkan konu düşük tempo ve düşük skor oldu diyebiliriz. İki maçta sırasıyla 137 ve 156 sayı çıkmıştı. İlkinde kendileri, ikinci de ise rakibi düşük skorda tuttular. Son maçlarında ise Galatasaray deplasmanında yine skor bulmada sorun yaşadılar ve 71-81 kaybettiler.

Koç Çakı yönetimindeki Daçka ise Euroleague’in ağır temposunda sorunlar yaşarken lige de istediği gibi başlayamadı, 4 maçta sadece 1 kere gülebildiler. Onların da temel problemi hücumdaki sınırlı üretim, yoksa rakibi kontrol etme ve düşük skorlarda tutma konusunda aslında iyi iş çıkardıklarını söyleyebiliriz. İki platformda oynadıkları son 4 maça bakarsak zaten 3 tanesinde de düşük skorlar çıktığını göreceğiz, sırasıyla 147, 154 ve 138 sayı çıkmıştı bu maçlarda.

İki temsilcimizde özünde kontrollü oyunu tercih ediyorlar. Elbette Pınar Karşıyaka evinde oynamanın avantajı ile zaman zaman tempoyu forse etmek isteyecektir ancak geniş rotasyonu ve sert savunması ile Daçka’nın buna fazla izin vermeyeceğini düşünüyorum ki onlar da gayet iyi biliyorlar ki bu maçın anahtarı savunma olacak. Zaman zaman kemik seslerini duyacağımız ve kazanan takımın 75 civarında gezineceği düşük skorlu bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (153.5) / 1.67
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …