Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / Pınar Karşıyaka – Sakarya BŞB İddaa Tahmini 04.05.18

Pınar Karşıyaka – Sakarya BŞB İddaa Tahmini 04.05.18

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri
BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türkiye Basketbol Süper Ligi 28.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cuma saat 20:30’da Sakarya BŞB ile karşı karşıya gelecek. Bets10 toplam sayı limitini 153.0 olarak belirlemişken İddaa ise limiti 153.5 olarak açıklamış.

Pınar Karşıyaka 10 galibiyetle 11.sıraraya kadar yükseldi ancak halen tam olarak nefes alabilmiş değil. Çünkü kalan 3 haftada şuanda 2 maç uzakta olduğu düşme potası ile arasındaki mesafeyi koruması gerekecek. Diğer taraftan sezonun neredeyse tamamında yaşadıkları sakatlık problemlerini atlattılar ve bu maçta eksikleri olmayacak. Her ne kadar evlerinde ateşli taraftarları ile tempoyu forse etmeye çalışsalar da genelde kontrollü oynuyorlar ve zaman zaman sertleştirdikleri takım savunması ile de rakipleri düşük skorlarda tutabiliyorlar. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda da sırasıyla 144, 149 ve 152 sayı çıktığını gördük.

Sakarya BŞB ise geçtiğimiz hafta play-off biletini cebine koymayı başarmıştı, 14 galibiyetle 7.sıradalar ve aynı galibiyete sahip olan Eskişehir’in averajla üstündeler sadece. Artık hedefleri yerleriniş korumak ve 8.sıradan yani ilk turda Fenerbahçe Doğuş ile eşleşmekten uzak durmak olacak. Onlar da sezon boyunca olduğu gibi özellikle deplasmanlarda bizlere kısır hücum performansları ve düşük skorlu mücadeleler izlettiler. Son 3 deplasman maçlarında da sırasıyla 137, 141 ve 146 sayı çıkmıştı sadece. Sakatlıkları devam eden Esin Dağlı ve Fall bu maçta forma giyemeyecekler.

Pınar Karşıyaka’nın düşme potasından tamamen kurtulabilmek ve rahat bir nefes alabilmek adına bir galibiyete daha ihtiyacı var. Uzun zaman sonra tam kadro mücadele ediyorlar, kendi taraftarları önünde oynuyorlar ve rakibin pota altında çok önemli 2 eksiği var. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde savunmadaki disiplinden ödün vermeyip rakibin tempo bularak kısalarını devreye sokmasına izin vermeyeceklerdir. Sakarya’nın da zaten deplasmanlarda skor üretimi konusunda ne kadar kısır olduğunu biliyoruz. Özetle düşük tempolu ve sert bir maçın bizleri beklediğini düşünüyorum.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: ALT (153.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (153.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir