Anasayfa / Basketbol Haber / Pınar Karşıyaka’da 4 Numara için Yeni Bir İsim Gündemde

Pınar Karşıyaka’da 4 Numara için Yeni Bir İsim Gündemde

Koç Çıvgın yönetimindeki Pınar Karşıyaka, 4 numaraya bir hamle yaparak transferi kapatmak istiyor. Bu yolda Jonathan Holmes ve Travis Peterson ile görüşmeler yapmışlar ama olumsuz cevap almışlardı. Şimdi ise gündemlerinde son olarak Filipinler’de Alaska Aces forması ile izlediğimiz Antonio Campbell var.

2.06 boyundaki 1994 doğumlu genç forvet, sezona G-League takımlarından Lakeland’de başlamış ve burada 21 maçta 6.1 sayı %34.9 3sayı 4.6 ribaund 1.1 asist ortalamaları ile mücadele etmişti. Sonrasında ise sezonu Filipinler Ligi’nde tamamladı. Burada yer aldığı 10 maçta 22.6 sayı %37.5 3sayı 14.8 ribaund 2.0 asist 1.2 topçalma 1.5 blok istatistikleri yakalamıştı.

Campbell hem içerden hem de dışardan skor tehditi olan bir uzun forvet. Fakat skora fazla odaklı bir isim, pas vermeyi pek sevmiyor. Ribaundlarda ise mücadeleci bir isim ve sezgileri kuvvetli. Atletik özellikleri ile beraber blok tehditi de olan bir uzun. Ancak bloklar dışında işin savunma tarafında ciddi soru işaretleri var. Pozisyon bilgisi iyi değil, yardım savunması konusunda zamanlama sorunları var. Bu nedenle de faul problemine girmeye müsait bir oyuncu. Kondüsyonu da düşük seviyede, özellikle yüksek tempolarda dakikaları sınırlı kalabilir. Ayrıca ayağından da ciddi bir sakatlık geçirmişti. Özetle Karşıyaka, yetenekli ve potansiyelli bir hücum silahı alacak ama hem tecrübe problemi hem de savunmadaki zaafları ile birlikte aynı zamanda riskli bir hamle yapmış olacak. 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir