Anasayfa / Caribbean Storm Islands / Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Cuma günü saat 03:00’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bogota son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldı, 6. sırada yer alıyorlar ve play-off potasından tam 7 galibiyet uzaktalar! Evlerindeki performansları da sıkıntılı, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son sınavlarında, daha dün konuk ettikleri bu maçtaki rakipleri Caribbean Storm Islands’a tam 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 80 sayıda kaldıkları o maçta Jones 24 sayı, 13 ribaund ve Jarrett 20 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Islands ligin iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 17 galibiyete ulaşarak 1 maç fazlalarıyla liderlik koltuğunda oturmaya başladılar. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda orada da işlerin yolunda gittiğini görebiliriz, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son olarak da belirttiğim gibi daha dün yine bu sahada Bogota’yı 80-96 gibi net bir skorla ezip geçmişlerdi.

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu bize puan tablosu zaten söylüyor. Bunun yanında daha dün bu sahada tekrar karşılaşmışlar ve Islands misafir takım olmasına rağmen tam 16 sayı farkla ezici bir üstünlük kurarak rakibine aslında mesajı net olarak vermişti. Şimdi bir kez daha karşılaşacaklar ve ben 1 gün içerisinde bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Misafir takımın yine gücünü ve kalitesini sahaya koyarak handikapı geçip rahat bir galibiyet almasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …