Anasayfa / İddaa Tahminleri / Piratas de Bogota – Motilones del Norte İddaa Tahmini 06.07.24

Piratas de Bogota – Motilones del Norte İddaa Tahmini 06.07.24

Kolombiya Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Piratas de Bogota Cumartesi günü saat 03:00’da Motilones del Norte ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz bir oan açmamış.

Bogota normal sezonu 6. sırada bitirxdiği için bu seride saha avantajına sahip değil. Evet ilk maçı evlerinde oynayacaklar ama seri 3. ve son maça uzarsa bu Norte’nin sahasında oynanacak. Normal sezonun son kısmında oynadıkları maçlara baktığımızda yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolun ön planda olduğunu görmüştük, son 2 maçta bize sırasıyla 193 sayı ve 194 sayı izletmişlerdi bu paralelde.

Norte ise normal sezonu 3. sırada bitidiği için seride saha avantajına sahip. İlk maçı deplasmanda oynayacaklar ama gerekirse 3. ve son maçı evinde oynamanın avantajına sahip olacaklarını hatıratalım. Onların son 3 maçlarına baktığımızda ise sırasıyla 167 ve 176 çıktığını görmüştük. Son olarak 2 Temmuz’da konuk oldukları Cartagena’yı 76-100’lük skorla farklı geçmeyi bilmişlerdi. 

Bu sezonki son 2 karşılaşmalarında Bogota ev sahibiydi ve Norte birini kazanmayı başarmıştı. Maçlardaki esas önemli ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 180 sayı ve 196 sayı izletmişlerdi. Normal sezonun son kısmında ortaya koydukları basketbolu düşününce bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyor olacağım. İki takımın da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, bize bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (172.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …