Anasayfa / Heroes de Falcon / Piratas de La Guaira – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 23.06.24

Piratas de La Guaira – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 23.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Piratas de La Guaira Pazar günü saat 00:30’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 147.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaira son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak 5. sırada yer aldı, hedefledikleri ilk 4 yarışından ise sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak savunma odaklı bir basketbol oynadıklarını gördük, son 5 maçlarında ortalama 79 sayıya izin vermişlerdi sadece. Hücumda ise Amerikalı oyuncular Griffin, Hollis ve Williams takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Falcon ise son 2 maçını kaybetti, formsuz ekiplerden birisi. Buna rağmen 10 galibiyetle ve maç fazlasıyla rakibinin bir adım önünde, 4. sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda üst üste gelen kayıpların yanı sıra kısır hücum performansları ortak noktalardı. Son 2 deplasman maçlarında kaybederken bize sırasıyla 128 sayı ve 136 sayı izletmişlerdi. 21 Haziran’daki son sınavda da deplasmanda Guaiqueries’e 75-61 gibi farklı bir skorla yenilirken hücumda yine sınıfta kalmışlardı.

Puan tablosuna da baktığımızda iki takım arasındaki denkliği görebiliyoruz zaten. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine yönelmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da savunma sertliklerinin ve agresifliklerinin iyi seviyede olduğunu, hücumda da 75-80 baremini geçemediklerini biliyoruz. Denk güçlerin kapışmasında savunma performanslarının ön planda olacağını düşündüğüm için tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (147.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …