Anasayfa / Heroes de Falcon / Piratas de La Guaira – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 29.08.22

Piratas de La Guaira – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 29.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Piratas de La Guaira Pazar günü saat 01:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaira 20 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve halen ilk 4 şansını devam ettiren ekipler arasında yer alıyorlar. Ancak son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve mini bir düşüş yaşıyorlar. Bu iki deplasman maçlarında güçlü rakiplerden Centauros’a 11 ve sonra da Lara’ya 7 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçta 76 sayı üretmişler, Warren 16 sayı, 4 ribaund, 7 asist ve Ramirez 15 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan, takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

Falcon ise ligin formsuz takımlarından biri. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve toplamda 8 galibiyetle kendilerine 8. sırada yer buldular, ilk 4 yarşından ise 3 adım uzaktalar ama maç eksikleri var, bu nedenle de şansları devam ediyor. Tabi son maçlarda sergiledikleri basketbol bu şanslarını devam ettirme konusunda pek de niyetli olmadıklarını ortaya koyuyor. Bu sezon deplasmanda çıktıkları 8 maçtan 7 tanesini kaybettiler, evden uzakta sıkıntıları devam ediyor. Son deplasman maçlarında Broncos’a 9 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım arasında belki kağıt üstünde öyle ciddi farklar yok. Ama konu son maçlarda sergilenen basketbola ve Guaira’nın evindeki etkili performansına karşın Falcon’un evden uzakta yokları oynamasına gelince elbette Guaira maçın net favorisi konumuna geliyor. Formsuz rakipleri karşısında bu maçta sorun yaşamayacaklarını ve düşük handikapı geçerek kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …