Anasayfa / İddaa Tahminleri / Piratas de La Guaira – Panteras İddaa Tahmini 08.07.24

Piratas de La Guaira – Panteras İddaa Tahmini 08.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Piratas de La Guaira Pazartesi günü saat 00:00’da Panteras ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 151.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaira son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak kendisine 5. sırada yer buldu. Son 3 iç saha maçlarına baktığımızda ise ikisinden galibiyet çıkardıklarını gördük, önce Falcon’u 2 sayı sonra da Diablos’u 18 sayı farkla geçtiklerini gördük. Son 5 maçlarına baktığımızda ise 4 tanesinde nispeten düşük skorlar izlemiştik, sırasıyla 155 sayı, 157 sayı, 156 sayı ve 139 sayı üretilmişti.

Panteras ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldı, play-off potasından 3 adım uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiklerini gördük ki bu maçların tamamındaki ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, o maçlarda bize maksimum 143 sayı izletmişlerdi. 6 Temmuz’daki son maçta ise konuk oldukları Falcon’a direnseler de 72-68 ile kaybetmişlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı var aslında bunu aldıkları galibiyet sayılarından da görebiliyoruz. Ama konu sahada oynanan basketbola gelince öyle ciddi bir fark da yok. İki takımın da son dönemde düşük tempoda, kısır maçlar izlettiklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, birbirlerini yarı sahada savunma anlamında zorlayacaklarını tahmin ediyorum. Tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ALT (151.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …