Anasayfa / İddaa Tahminleri / Piratas de Quebradillas – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 16.06.24

Piratas de Quebradillas – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 16.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Quebradillas son 4 maçını üst üste kaybetti ve kötü bir dönemden geçiyor. Bu nedenle 11 galibiyette kaldılar ve ilk 4 yarışında ciddi bir yara aldılar. Diğer yandan evlerindeki karnelerine baktığımızda aslında işlerin yolunda gittiğini görebiliriz. Taraftarları önünde son 4 maçtan 3 tanesini kazanmayı başarmışlardı. Son olarak 14 Haziran’da konuk oldukları Manati’ye 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Bayamon ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar, şuanda ligin en az galibiyet alan takımı konumundalar. Ayrıca deplasman karneleri de sıkıntılı son 5 maçlarının tamamını kaybettiler. Son olarak konuk oldukları Caguas karşısında direnmeye çalışsalar da 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 14 Haziran’daki son maçlarında da konuk ettikleri Cangrejeros’a 6 sayı farkla kaybettiler. 

İki takım da son dönemde formsuz evet ama Bayamon’un özellikle deplasman karnesi gerçekten kötü. Quebradillas halen grubunda play-off yarışında olan bir takım ve kötü gidişata dur demek için bir çıkış arıyorlar. Evlerinde oynayacakları bu maçta hazır dişlerine göre bir rakip bulmuşken bu fırsatı değerlendireceklerini düşük farkla da olsa kazanarak şeytanın bacağını kıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …