Anasayfa / AX Armani Exchange Olimpia Milan / Pistoia – Olimpia Milano İddaa Tahmini 09.09.19

Pistoia – Olimpia Milano İddaa Tahmini 09.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Pistoia Pazartesi saat 21:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Pistoia lehine 9.0 handikap belirlemiş.

Pistoia yeni sezon için iyi bir kadro kurdu kendi standartlarında, düşme hattından daha uzak kalabileceklerini düşünüyorum bu sezon. Ellerinde Zabian Dowdell, Terran Petteway, Jean Salumu gibi etkili isimler var. Tabi bu kadroyla play-off yapmalarını da beklemiyorum, düşme hattı ile ilk 8 arasında kalacaklarını tahmin ediyorum.

Milano ise koç Messina yönetiminde yaptığı yeni yapılanmayla hazırlık maçlarında iyi sonuçlar aldı. Son olarak da güçlü temsilcimiz Anadolu Efes’i yenmişlerdi. Rodriguez ve Mack takımın liderleri ile olarak koç Messina’nın beklentilerini karşıladılar hazırlıkların ilk döneminde. Ayrıca Micov da formda bir giriş yapmaya hazırlanıyor yeni sezona.

Milano her ne kadar Nedovic ve Gudaitis’den sakatlıkları nedeniyle Della Valle ve Biligha gibi isimlerden milli takım nedeniyle faydalanamayacak olsalar da Mack ve Rodriguez liderliğinde kendi sikletlerinde olmayan Pistoia’ya karşı zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Handikapı aşarak çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.0) – 1.83
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Xinjiang – Liaoning İddaa Tahmini 05.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Xinjiang Çarşamba günü saat 15:00’da Liaoning ile karşılaşacak. …