Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pistoia – Trento İddaa Tahmini 26.12.18

Pistoia – Trento İddaa Tahmini 26.12.18

İtalya Lega Basket Serie A 12.hafta mücadelesinde Pistoia Çarşamba saat 20:15’te Trento ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 0.5 olarak açıklamış.

Pistoia ligin vasat takımlarından biri, 11 maçın ardından 3 galibiyet alabildiler ve düşme potasında yer alıyorlar. Evlerindeki performansları da çok kötü, 5 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son olarak Bologna’dan 10 sayı fark yemişlerdi kendi sahalarında. 

Trento ise sezona çok kötü bir başlangıç yapmıştı ancak sonrasında toparlandılar, eski oyun kurucuları Craft’ın geri gelmesiyle üst üste maçlar kazanmaya başladılar ve 4 galibiyete ulaştılar. Artık play-off yarışından sadece 2 galibiyet gerideler. Son deplasman maçlarında direkte rakiplerinden biri olan Pesaro’yu 12 sayı farkla geçerek rahat bir nefes almışlardı.

Pistoia ligin düşme adaylarından biri. Evlerinde oldukça kötü bir basketbol oynuyorlar ve şimdiye kadar oynadıkları 5 maçtan sadece birini kazanabildiler. Trento ise kötü başladığı sezonda son haftalarda toparlandı ve artık eski gücüne yaklaşmaya başladı. Bu deplasmanda da agresif ve istekli oyunlarını sürdürerek kazancaklarını ve play-off potasına bir adım daha yaklaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-0.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …