Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pistoia – Virtus Roma İddaa Tahmini 01.09.19

Pistoia – Virtus Roma İddaa Tahmini 01.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Pistoia Pazar saat 17:00’da Acea Roma ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Pistoia’nın direkt galibiyeti için 1.25 oran açıklamış.

Geçtiğimiz sezon Serie A’nın vasat ekiplerinden biri olan Pistoia yeni sezonda da düşme hattından uzak kalabilme hedefi ile başlayacak mücadelesine. Koç Carrea yönetiminde yeniden yapılanmaya gittiler ve yeni transferler Justin Johnson, Terran Petteway, Zabian Dowdell, Jean Salumu, Angus Brandt liderliğinde zaman zaman can yakabileceklerini düşünüyorum.

Roma Serie A’nın yeni takımı ancak kurdukları kadro ile çok da iyi bir seviyede olmayacaklarını söyleyebiliriz. İki tecrübeli ama sorunlu isim Jerome Dyson ve Davon Jefferson’un yanı sıra Mike Moore ve Liam Farley’i kadrolarına kattılar. Takımın dümeninde ise bir diğer mental kimliği tartışmalı isim William Bufford var. Haliyle düzen ve organizasyon konusunda sorun yaşayacaklarını söylemek yanlış olmaz bu yeni kadronun.

Pistoia kadro derinliği ve kalite anlamında belki Roma’dan çok önde değil ancak daha dengeli bir kadroları var ve bunun avantajını hazırlık döneminde henüz adaptasyon sürecini tamamlamamış Roma karşısında kullanacaklardır. Dowdell liderliğinde zor da olsa bu maçı kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.25
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …