Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Polonya – Çekya İddaa Tahmini 12.09.19

Polonya – Çekya İddaa Tahmini 12.09.19

Dünya Kupası 5-8 klasman mücadelesinde Polonya Perşembe saat 16:00’da Çekya ile karşılaşacak. İddaa Çekya’nın galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.61 olarak belirlemiş.

Polonya’nın buraya gelmesi sürpriz değildi. Bunun nedeni çok iyi bir takım olmaları ya da etkileyici bir basketbol oynamaları değildi. Tek neden turnuvanın en kolay grubunda, A grubunda yer almalarıydı. Bunun avantajını iyi kullanıp 3 galibiyetle 2.tura çıkıp ekmeğini yediler. Ancak hem ikinci turun son maçında Arjantin karşısında hem de çeyrek finalde İspanya kaşrısında seviyelerini gösterdiler farklı kaybederek.

Çekya ise tartışmasız turnuvanın en büyük sürpriziydi. Ellerindeki sınırlı hatta mütevazi bir kadroyla buralara kadar gelemeleri alkışları fazlasıyla haketti. Son maçta da güçlü Avusturalya karşısında yine iyi direnmişler ama hücumda karşılık verememişlerdi. Özellikle Balvin güçlü Avusturalya uzunları karşısında kaybolmuş, Bohacik de turnuvadaki standartının altında kalmıştı.

Polonya normalde buraların takımı değil, ellerindeki kadronun kalitesinin de yeterli olmadığını hem Arjantin hem de İspanya karşısında görmüştük. Karşılarında turnuvanın en dişli takımlarından biri olan Çekya olacak ve Satoransky ile arkadaşlarının Avusturalya maçındaki mağlubiyetin reaksiyonunu burada Polonya’ya karşı göstererek turnuva boyunca bizlere alıştırdıkları kaliteli basketbolu tekrar ortaya koyacaklarını ve kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.61
Güven İndeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Orleans – Cholet İddaa Tahmini 26.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış maçında Orleans Cumartesi saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa toplam …