Anasayfa / Filipinler Milli Takımı / Polonya – Filipinler İddaa Tahmini 29.06.24

Polonya – Filipinler İddaa Tahmini 29.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Polonya Cumartesi günü saat 19:00’da Filipinler ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet Filipinler lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Olimpiyat elemeleri için hazırlıklarını sürdüren Polonya, çıktığı ilk 3 hazırlık maçını üst üste kaybetmişti. Ama bunlar hep kendilerinden üst seviyede olan takımlara, Yunanistan, Hırvatistan ve Brezilya’ya karşı gelen yenilgilerdi. Son maçlarında ise dişlerine göre bir rakip olan Yeni Zelanda’yı karşılarında bulunca bir patlama yaptılar ve 88-59 gibi net bir skorla kazanmayı başardılar. Kaptan Ponitka 29 sayı, 6 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, bir diğer tecrübeli isim Sokolowski de ona 17 sayı, 7 ribaund ile katkı vermişti.

Filipinler de Olimpiyat elemelerine hazırlanıyor ama onların kalibresi Polonya’nın da altında. NBA oyuncuları Clarkson’ın yokluğunda iyice güç kaybetmiş durumdalar. Evet ilk hazırlık maçlarında milli takımımız karşısında beklenenden iyi direnmişlerdi ama yine de 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar ki milli takımımızın Olimpiyat elemelerine hazırlanmadığını ve tam 5 NBA oyuncusundan yoksun olduğunu da hatırlatalım…

Polonya’nın elinde Sochan, Ponitka, Slaughter gibi değerli silahlar artı onları destekleyebilecek Balcerowski, Sokolowski, Michalak gibi x-faktör potansiyeli bulunan isimler de var. Filipinler’in Avrupa takımlarının seviyesinde bir basketbol oynamadığını biliyoruz ve bize karşı olduğu gibi bu maçta da zaman zaman direnç gösterebileceğini ama sonunda yine nefeslerinin yetmeyeceğini, çift haneli farklarla kaybedeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …