Anasayfa / Genel / Polonya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Polonya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Polonya - Fransa Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017
Polonya – Fransa Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Eurobasket‘in orta şekerli ekiplerinde Polonya ile madalya adaylarından Fransa A grubu mücadelesinde 5 Eylül Salı günü öğlen sonra saat 16:30’da Finlandiya Helsinki Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Keyifli ve bol skorlu geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Polonya lehine 12.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 157.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 982 koduyla açılan maçta Polonya lehine 12.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 157.5 olarak belirlenmiş.

Direniyorlar

Slovenya karşısında da Finlandiya karşısında da iyi direnç göstermişti Polonya ancak maç sonunu getiremediler. Özellikle son Finlandiya maçında rakibin mücadeleyi önce uzatmaya götürmesine sonra da kazanmasına engel olamadılar, maç sonlarını kötü oynuyorlar. Bunun temel nedenlerinden biri de de savunma yaparak değil atarak maç kazanmaya çalışmaları. 90 sayılara rahatça ulaşıyorlar. Slaughter ve Ponitka ile tempoyu hep yukarıda tutup açık alanı etkili kullanıyorlar. Waczynski de onlara eşlik edince bu üçlü takımın skor yükünü çekiyor. Pota altında her ne kadar savunmada büyük eksileri olsa da hücumda önemli bir güç olan Karnowski’ye de sahip olmaları iç dış dengesini sağlıyor. Ama savunma yapmadıkları sürece grubu ilk dörtte tamamlamaları zor.

Onları Durdurmak Zor

Fransa ekollerinin aksine bu turnuvada hücum performansı ile ön plana çıkan bir takım. De Colo, Fournier, Lauvergne üçlüsü müthiş bir turnuva geçiriyor. 3 oyuncunun toplamda maç başına kaydettiği skor 48.1 ! Ayrıca eski Efesli Heurtel de onlara çift haneli skor katkısı verebiliyor ritmini bulduğunda. Açık alanda çok etkili olan ve birden fazla yaratıcıya sahip olmalarının da etkisiyle rakiplerin her savunma açığını cezalandırabilen Fransızlar için problem zaman zaman savunmadaki konsantrasyon eksikliği. Bunu yaşadıkları dönemlerde rakiplerin oyunun içinde kalmasına engel olamıyorlar. Hücumda ritim buldukları dakikalarda ise savunma pek problem olmuyor onlar için, öyle bir akıyorlar ki rakip potaya bir bakmışsınız maç bitmeden 90 sayılara ulaşmışlar bile.

Polonya – Fransa İddaa Tahmin

İki takım da turnuva boyunca savunmaları ile ön plana çıkmadılar. Polonya zaten ikili oyun savunmasında problemli bir takım. Fransa ise Polonya gibi kendinden bir ya da iki gömlek alttaki takımları atarak rahatlıkla yenebileceğini gösterdi. Bu maçta da yüksek tempo ve bol skorlu bir Fransa galibiyeti bekliyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: ÜST (157.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (157.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir