Anasayfa / İddaa Tahminleri / Polonya – İtalya İddaa Tahmini 02.12.18

Polonya – İtalya İddaa Tahmini 02.12.18

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri J grubu mücadelesinde Polonya Pazar saat 22:15’te İtalya ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Polonya son maçta deplasmanda Hollanda’yı 105-78 gibi etkileyici bir skorla galibiyet sayısını beşe yükseltti ve 3.sıra için önemli bir avantaj elde etti. Ancak alttan gelen Macaristan ve Hırvatistan’ın dörder galibiyetleri var, yani tehdit devam ediyor. Diğer taraftan koç Taylor’ın elinde ideale yakın bir kadro var, Lampe, Slaughter, Ponitka, Waczynski, Cel oldukça can yakacak bir beş.

İtalya ise Euroleague ve NBA oyuncularından yoksun bir kadrosu olmasına rağmen Aradori, Abass ve Gentile liderliğinde kupa biletini garantilemiş Litvanya’yı geçerek galibiyet sayısını yediye çıkardı, yani kupa biletinden artık sadece 1 galibiyet uzaktalar. Ancak son deplasman maçlarında da zayıf Hollanda’ya yenildiklerini unutmayalım.

Polonya ideale yakın bir beşe sahip ve son maçta deplasmanda Hollanda’yı tam 27 sayı farkla yenerek bunu net olarak gösterdiler. İtalya ise sınırlı bir kadroya sahip ve bu kadronun deplasmanda maç kazanması pek kolay görünmüyor. 3.sıradaki yerini sağlamlaştırmak adına bir galibiyete daha ihtiyacı olan Polonya’nın kendi sahasında hata yapmayacağını ve düşük handikapı da geçerek galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rasta Vechta – Giessen İddaa Tahmini 29.02.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 22:30’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa ilk …