Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Polonya – Tunus İddaa Tahmini 11.08.19

Polonya – Tunus İddaa Tahmini 11.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çekya’nın ev sahipliğindeki turnuvada Polonya Pazar saat 19:00’da Tunus ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Tunus’un lehine 10.5 handikap belirlemiş.

Polonya Slaughter’dan yoksun olarak yer aldığı turnuvanın ilk maçında zayıf rakip Ürdün’ü Kulig liderliğinde tam 41 sayı farkla darmadağın etmişti. İkinci maçta ise ev sahibi ve denk rakipleri Çekya karşısında Ponitka liderliğinde iyi direndiler ama son bölümde yaptıkları basit hataların da etkisiyle 5 sayı farkla kaybettiler.

Tunus belki Ürdün gibi zayıf halka değil ama standartların altında yani vasat bir takım. Roll’un yokluğunda kısa rotasyonunda sorun yaşıyorlar ki Mejri de pota altında tek başına kalıyor. İlk maçta Çekya’dan 14 sayı fark yedikten sonra ikinci maçta ise zayıf Ürdün’ü 12 sayı farkla geçerek moral bulmuşlardı.

Polonya koç Taylor yönetiminde uzun yıllardır birarada oynayan oyunculardan kurulu bir takım. Ayrıca kadrolarında oldukça tecrübeli isimler de var. Tunus karşısında bu avantajlarını kullanacaklarını ve turnuvayı farklı bir galibiyetle kapatarak hazırlık döneminin kalan kısmı için moral depolayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İsviçre – İzlanda İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında İsviçre Çarşamba saat 20:00’da İzlanda ile karşılaşacak. İddaa …