Anasayfa / İddaa Tahminleri / Polpharma St. Gdanski – Start Lublin İddaa Tahmini 30.12.20

Polpharma St. Gdanski – Start Lublin İddaa Tahmini 30.12.20

Polonya Ligi 19. hafta mücadelesinde Polpharma St. Gdanski Çarşamba saat 19:30’da Start Lublin ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak belirlemiş.

Polpharma ligin zayıf ekiplerinden biri, 18 maçlarından 14 tanesini kaybettiler ve son sırada yer alıyorlar. Evlerindeki 7 maçtan ise ilk 5 tanesini kaybettiler son ikisini kazandılar ama ligin vasat ekipleri Gdynia ve Radom karşısında gelmişti. Geçen hafta ise son maçlarında deplasmanda Ostrow karşısında 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Allen, Washington, Haney üçlüsü son haftalarda takımlarını taşımaya çalışan isimler oldular.

Lublin ise ligin ilk 4 yarışçılarından biri, 17 maçlarından 12 tanesini galibiyetle tamamladılar ve 4. sırada yer alıyorlar. Deplasman karneleri ise orta şekerli diyebiliriz, 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler. Hanelerine bu konuda ekleyebileceğimiz önemli bir artı ise son deplasman maçlarında, 19 Aralık’ta Anwil’i 16 sayı farkla yenmiş olmalarıydı. Geçen hafta da konuk ettikleri vasat rakipleri Gdynia karşısında sorun yaşamadılar ve tam 15 sayı farkla net bir galibiyet aldılar. Laksa, Franke ve Sharma takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar.

İki takım arasında tıpkı sıralamada olduğu gibi sahada oynanan basketbol anlamında da net farklar var ve tabiki Lublin önde olan, maçın favorisi olan taraf. Üst sıralarda yer alan rakiplerden kopmamak ve ilk 4 sıradaki yerlerini muhafaza edebilmek adına bu tarz maçlarda, deplasmanda da olsalar vasat rakiplere karşı hata yapmamaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Son maçlarını kazanan ve moralli Polpharma belki zaman zaman direnebilir ama maç sonunda Laksa, Franke, Sharma gibi kaliteli isimleriyle Lublin’in galibiyete ulaşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …