Anasayfa / HydroTruck Radom / Polski Cukier Torun – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 04.01.21

Polski Cukier Torun – HydroTruck Radom İddaa Tahmini 04.01.21

Polonya Ligi 20. hafta mücadelesinde Polski Cukier Torun Pazartesi saat 19:35’de HydroTruck Radom ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 170.5 olarak belirlemiş.

Torun 19 maçın ardından hanesine 8 galibiyet yazdırabildi ve play-off yarışından sadece 1 adım uzaklıktalar. Bu sezon genelde yüksek tempoda oynuyorlar ve hücumda sorun yaşamıyorlar, ortalama 85 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Buna karşın savunmada ise yumuşak kalıyorlar, ortalama 87 sayı görüyorlar potalarında. Evlerindeki son 2 maçta ise bu ortalamalarında da üstünde yüksek skorlarda mücadeleler izletmişlerdi bizlere. Sırasıyla 195 ve 196 sayı çıkmıştı bu maçlarda. 

Radom ise 19 maçın ardından hanesine sadece 5 galibiyet yazdırabildi ve ligin düşme adaylarından biri olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Onların da temel problemi savunmada, maç başına 84 sayı görüyorlar potalarında. Ancak son 2 deplasman maçlarına baktığımızda temponun iyice arttırığını, bu ortalamaların üzerinde sayılar yiyip bizlere bol skorlu maçlar izlettiklerini gördük. Sırasıyla 178 ve 171 sayı çıkmıştı evden uzaktaki son maçlarında.

Torun sıralamada olduğu kadar kağıt üstündeki kadro kalitesi anlamında da Radom’dan üstün olan bir takım. Ellerinde Cel ve Kulig gibi iki tecrübeli skor opsiyonu var. Ayrıca Woods, Jackson, Trotter üçlüsü de son maçlarda ritm bulmaya başladılar, skora çok iyi yardımcı oluyorlar. Radom ise savunmada yumuşak bir takım olsa da hücumda Hinds, Zegzula, Griffin, Strumbis gibi farklı opsiyonlarla üretken bir takım. İki takımın da tempo konusunda birbirlerine izin vereceği, savunmaların geri planda kalacağı bol skorlu bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.01.21

Adriyatik Ligi 16. hafta mücadelesinde KK Split Pazar saat 17:00’da Cedevita Olimpija ile karşılaşacak. İddaa …