Anasayfa / İddaa Tahminleri / Polski Cukier Torun – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 21.03.21

Polski Cukier Torun – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 21.03.21

Polonya Ligi 30. hafta mücadelesinde Polski Cukier Torun Pazar saat 19:35’de Slask Wroclaw ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Torun 29 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırabildi ve play-off şansları yok, dolayısıyla bu maça sadece formalite icabı çıkacaklar. Son 3 maçlarına baktıığımızda da hepsini içerde oynamalarına rağmen iyi görüntü vermediklerini gördük, ikisinde Ostrow ve Trefl’a kaybetmişlerdi. Son olarak Trefl’a 88-93 ile kaybederken Jackson 21 sayı ve Woods 19 sayı ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı.

Wroclaw ise 29 maçın ardından hanesine 19 galibiyet yazdırdı ve bu maçı kazanarak 4. sıradaki yerlerini garanti altına almak, play-off’lara ev sahibi avantajı ile başlamak istiyorlar. Bu sezon deplasman karneleri de iyi durumda, 14 maçtan 8 tanesini kazandılar evden uzakta ki son 5 deplasman maçlarından 4 tanesini de kazandıklarını, ne kadar formda olduklarını belirtmem lazım. Son olarak denk rakiplerinden Legia’ya konuk olmuşlar ve son topta 2 sayı ile de olsa kazanmışlardı. 

İki takım arasında zaten bir seviye farkı bir de Torun’un sezondan bir beklentisi olmadığını, Wroclaw’ın ise 4. sırayı garantilemek için kazanması gerektiğini düşünürsek bu maçta kalite farkının daha da fazla ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmaz. Deplasmanlarda sezon boyunca iyi işler çıkaran Wroclaw’ın formalite maçına çıkacak rakibinin direncini fazla zorlanmadan kıracağını, Stewart, Dziewa, Gibson, Jovanovic, Ramljak gibi etkili silahlarla galibiyete uzanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanghai – Zheijang Golden Bulls İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Shanghai Salı saat 10:00’da Zheijang Golden Bulls ile karşılaşacak. İddaa …