Anasayfa / İddaa Tahminleri / Polski Cukier Torun – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 17.11.20

Polski Cukier Torun – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 17.11.20

Polonya Ligi 8. hafta erteleme mücadelesinde Polski Cukier Torun Salı saat 20:00’da Spojnia Stargard ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Torun 13 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi. Beklentilerin biraz altında kaldıkları ve şuan için play-off potasının dışında oldukları bir gerçek. Buna karşın iç saha performanslarının da çok iyi olduğunu, 6 maçta sadece 1 kere hata yaptıklarını da belirtelim ki bu da son maçta Dabrowa karşısında gerçekleşen iş kazasıydı, 5 maçlık iç saha serileri bozulmuş oldu. Damian Kulig (17.8 sayı) ve Donovan Jackson (16.9 sayı) takımın öne çıkan isimleri oldular şuana kadar.

Spojnia da rakibi ile aynı galibiyet sayısına sahip ama onların 2 maç eksiği var, yani daha iyi durumdalar galibiyet yüzdesi açısından. Diğer taraftan deplasman karneleri ise vasat, 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Evden uzakta 3 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son 2 maçta Anwil ve Gdynia gibi dişli rakipleri yenmeyi başarmışlardı. Son maçta Gydnia’yı 10 sayı farkla geçerek aslında kolay lokma olmadıklarının mesajını da verdiler net olarak. Ricky Tarrant (15.5 sayı) ve Raymond Cowells (15.4 sayı) takımın öne çıkan isimleri oldular şuana kadar.

Her ne kadar Spojnia son deplasman maçlarında dirençli bir oyun ortaya koyup Cowells ve Tarrant liderliğinde kazanmayı başarmış olsa da bu kez karşılarında ligin en tecrübeli kadrolarından biri olacak, bu kez direnseler de sonunu getirmelerinin pek mümkün olmayacağını düşünüyorum. Torun evindeki son maçta Dabrowa karşısında yaptığı iş kazansından ders çıkarmıştır mutlaka ve Kulig, Cel, Jackson üçlüsünün liderliğinde bir kez daha hata yapmayarak tecrübelerini ve kalitelerini sahaya koyup kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Bahçeşehir Koleji – Galatasaray İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Çarşamba saat 20:15’de Galatasaray ile karşılaşacak. …