Anasayfa / Fildişi Sahilleri Milli Takımı / Portekiz – Fildişi Sahili İddaa Tahmini 28.06.24

Portekiz – Fildişi Sahili İddaa Tahmini 28.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Portekiz Cuma günü saat 21:00’da Fildişi Sahili ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Portekiz Avrupa kıtasının zayıf basketbol ülkelerinden birisi. Bu hazırlık maçlarına da Eurobasket 2025 elemelerine hazırlanmak için çıkıyorlar, rakipleri gibi Olimpiyat elemelerinde yer almayacaklar. İlk maçta Dominik’e son nefeste 1 sayı farkla kaybederken, ikinci maçta ise denk rakiplerinden Norveç’i 98-67 gibi farklı bir skorla geçtiler. O maçta Cruz ve Lisboa 15’er sayıyla, Da Silva 13 sayı, Gamiero 11 sayı ve Relvao 10 sayıyla galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Fildişi ise Afrika kıtasının yükselen basketbol ülkelerinden birisi. Nitekim ilk hazırlık maçlarında kendilerinden bir üst siklette olan Dominik karşısında çok iyi direnmişler ama son nefeste 69-67 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Devşirme oyuncularından Costello ya da Poythress kadroda yoklar ama NBA oyuncuları Mo Bamba, genç uzun Kamagete ve Dadiet artı tecrübeli isimler Zouzoua ile Diabate takımı sırtlıyorlar. 

Bu maçta da dişlerine göre bir rakip olan Portekiz karşısında deplasmanda olmalarına rağmen özellikle Bamba ile çember altını verimli kullanarak genel anlamdaki atletizm üstünlüklerini skora yansıtabileceklerini düşünüyorum. Dominik karşısında basketbolu yine ortaya koyarak rakibin hücum silahlarını durdurup kazanmalarını bekliyorum, handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …