Anasayfa / Hazırlık Maçları / Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 05.08.21

Portekiz – İsviçre İddaa Tahmini 05.08.21

Hazırlık Maçları kapsamında Portekiz Perşembe saat 20:30’da İsviçre ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Portekiz, yaz döneminde Angola ile 2 hazırlık maçı yaptı. 23 ve 24 Temmuz’da oynadıkları bu maçların ikisinin de ortak noktası yüksek tempo ve bol skordu kuşkusuz. İlkini 92-84 ile geçerken ikincisinde ise 76-83 ile kaybetmişlerdi. O son maçta savunmada sınıfta kaldıkları gibi hücumda da Brovnjak’dan gelen 16 sayı ve Delgado’nun 15 sayılık katkısı dışında çift haneli üretebilen bir diğer opsiyon çıkaramamışlardı. 

İsviçre ise yazın ilk hazırlık maçını geçtiğimiz günlerde, 4 Ağustos’da Angola ile yaptı ve hücumdaki etkili performansları eşliğinde 75-90 ile kazanmayı başardılar. EuroBasket elemelerinde son oynadıkları Şubat penceresinde olduğu gibi hücumdaki çıkışlarını sürdürdüler. O maçlarda da Finlandiya’ya 84 atıp 92 yemişler, Sırbistan’a da çok iyi direnmişler ama 88-81 ile yenilmişlerdi. Son maçta Angola karşısında Rocak 19 sayı ile ekstra bir performans sergilemiş, Kovac 11 sayı ve Fofana da 10 sayı ile ona eşlik etmişlerdi. 

Avrupa’daki basketbol seviyesinin altında olan iki ülkenin hazırlık maçını izleyeceğiz. Bu yaz oynadıkları hazırlık maçlarında özellikle savunmada sıkıntı yaşadıklarını gördük. Bununla beraber tempoyu yükseltip hücumda fena işler çıkarmadıklarını da izlemiştik. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını düşünüyorum ki bunun bir hazırlık maçı olması savunma konsantrasyonlarını daha da fazla düşürecektir. Bizleri tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum. Karşılıklı olarak 75 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (152.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pesaro – Venezia İddaa Tahmini 18.09.21

Bologna’nın ev sahipliğinde oynanacak olan İtalya Süper Kupa çeyrek final mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 13:00’da …