Anasayfa / Cholet / Porto – Cholet İddaa Tahmini 10.01.23

Porto – Cholet İddaa Tahmini 10.01.23

FIBA Europe Cup 2. tur I grubu 3. hafta mücadelesinde Porto Salı günü saat 23:00’da Cholet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Porto şuana kadar grupta beklentileri aşan takım oldu. İlk 2 maçlarını da kazandılar ve tur bileti konusunda önemli bir avantaj yakalamış oldular. Bu maçlarda öne çıkan özellikleri ise ortalama 88 sayı göndermeleriydi rakip potalara. Evlerindeki son 2 maçlarını ise liglerinde oynamışlar ve yine hücumda etkili performanslara imza atarak rakip potalara 89 ve 99 sayı göndermişlerdi. 

Cholet ise grubun favorilerinden biri olarak beklentileri karşıladı ve ilk 2 maçını kazandı, averajla liderlik koltuğuna oturdu. Onlar Pro A’nın aksine daha dengeli bir tempo benimsemişler, ilk maçlarda ortalama 79 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Son 2 deplasman maçlarını ise Pro A’da oynamışlar ve sırasıyla bizlere 179 ile 162 sayı izletmişlerdi. Son olarak Nanterre’e 7 Ocak’ta konuk olmuşalr ve 78-84 ile kazanmayı bilmişlerdi. 

İki takım da gruba ikide iki ile başladı ve keyifler yerinde. Bu maçı kazanan liderlik koltuğunu kapacak ve tur biletini cebine koymuş olacak. Dolayısıyla iki takım adına da motivasyon seviyesi yüksek bir maç olacak. İki takımın da yüksek tempoda oynamayı sevmesi ile beraber bizleri keyifli bir maçın beklediğini söyleyebiliriz. Bir tarafta Landis, Myers, Conklin diğer tarafta Artis, Campebell, Patton gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.65
Hovarda Oranı: ÜST (159.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …