Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Porto Riko – Fransa İddaa Tahmini 29.06.19

Porto Riko – Fransa İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Kupası mücadelesinde Porto Riko Cumartesi saat 16:00’da Fransa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Porto Riko lehine 15.5 handikap belirlemişler.

Porto Riko yıllar öncesinde yakaladığı başarılı jenarasyondan beri basketbolda istediği seviyeye gelememiş bir ülke. Haliyle bu durumda alt yapılara da sirayet etmiş durumda. Avrupa ya da NCAA sahnesine oyuncu ihrac edemedikleri için de basketbolları ilerleyeyemiyor. Bu turnuvada denk rakiplere direnç gösterebilirler atletik oyuncuları sayesinde ama kaliteli takımlara karşı işleri çok zor olacak. Curbelo turnuvada merakla izleyeceğim isimlerden biri olacak.

Fransa yıllardır olduğu gibi altyapılarda başarılı olma potansiyeli yüksek bir takıma sahip. NCAA’de Gonzaga forması giyen Ayayi ve Le Mans’da forma giyen Baptiste gibi tehlikeli silahlara sahipler. Yine oldukça atlet ve fizik gücü yüksek bir takıma sahipler. Turnuvanın direkt favorisi olmasalar da derece konusunda iddialı takımlardan biri konumundalar.

Porto Riko turnuvanın vasat takımlarından biri olacak. Ellerindeki kadronun kalitesi ve oyuncuların kulüplerde ya da okullarda oynadıkları seviyeler oldukça düşük. Fransa ise aksine kaliteli bir takıma sahip ve hem NCAA hem de Fransa Pro A tecrübesi yaşamış isimlerden kurulular. Kendileri adına turnuvanın ilk maçında da işi sıkı tutup hata yapmayacaklarını ve net bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-15.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-15.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …