Anasayfa / İddaa Tahminleri / Promitheas – Iraklis İddaa Tahmini 07.05.22

Promitheas – Iraklis İddaa Tahmini 07.05.22

Yunanistan Ligi 25. hafta mücadelesinde Promitheas Cumartesi saat 17:00’da Iraklis ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş. 

Promitheas 22 maçtan 11 tanesini kazandı ve kalan maçlarda 4. sırayı kapıp play-off’a saha avantajı ile girmek istiyorlar. Ama saece 2 maçta 1 galibiyetlik farkı kapatıp öne geçmeleri pek kolay olmayacak. Ayfıca kazanmaya devam etmeliler ki kötü bir sürpriz yaşayıp ilk turdan Pana ya da Olympiakos ile eşlemeyelim. Son 7 maçlarını üst üste kaybederken son 2 maçta ise bizlere kısır performanslar sergilemişler, epey düşük skorlu maçlar izlemiştik, sırasıyla 149 ve 143 sayı üretilmişti sadece bu maçlarda. 

Iraklis 22 maçın ardından 6 galibiyet yazdırdı ve aslında düşme potasından kurtulabilmek için sadece bir galibiyete ihtiyacı var ama 3 puanlık bir cezaları var. Bu nedenle de aynı galibiyet sayısına sahip oldukları Ionikos’un bir adım gerisindeler. Kalan 2 maçlarını kazanıp rakiplerin hata yapmasını bekleyecekler ligde kalabilmek adına. Onların da son 4 maçlarına baktığımızda hepsinde düşük skorlar izlemiştik, sırasıyla 126, 154, 136 ve 150 sayı üretilmişti. O son maçta Lavrio’yu 83-67 ile yenerek ligde kalma yolunda umutlarını sürdürmüşlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde ve puan tablosunda göreceğimiz bir çok kalite farkı var. Bunun yanında iki takımın da ortak bir şekidle son haftalarda düşük tempoda, savunma odaklı bir basketbol oynadıklarını gördük. Bu sayede hücumdaki kısır performanslarına rağmen rakiplerin öne geçmesini engelliyorlar. Promitheas’ın play-off yarışnda iyi bir sıralama elde edebilmek, Iraklis ise düşme potasından kurtulmak için kazanmak zorunda. Bu nedenle stresli ve zor bir maç bizi bekliyor, bu nedenle de savunmaların ön planda olacağını bizlere düşük skorlu bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ALT (157.5) – 1.70
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …