Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Provence – Roanne İddaa Tahmini 10.05.22

Provence – Roanne İddaa Tahmini 10.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Provence Salı saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Provence düşme hattında olan ve kritik viraja giren ekiplerden biri. Şuana kadar 32 maçtan 10 galibiyet çıkarabildiler ve en yakın rakipleri ile aralarında 1 galibiyet fark var. Dolayısıyla 2 maçlarını da kazanıp Orleans’ın 1 maç kaybetmesini bekleyecekler, ayrıca puan eşitliği olursa da ikili averajda rakiplerinden üstün durumdalar. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta deplasmanda Bourg gibi önemli bir rakibi 11 sayı farkla geçerek kendilerine gelmişler, ligde kalma yolunda değerli bir adım atmışlardı. 

Roanne ise tuzu kuru olan ekiplerden biri, 32 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve düşme hattıyla da play-off yarışı ile de ilgileri kalmadı, kalan 2 maçlarına formalite için çıkacaklar sadece. Tabi bu da motivasyonlarının düşmesine neden olacak. Aslında son 2 maçlarını üst üste kazanarak iyi bir çıkış yaşamışlardı ama bu yeterli olmadı rakipleri de üst üste kazandıkları için play-off potasına giremediler. Ayrıca buna ek olarak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu ve son 8 maçlarının tamamını kaybettiklerini belirtelim. 

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse son haftalarda sahada oynanan basketbol anlamında ciddi farklar yok. Ama Provence ligde kalmak için savaşan bir takım ve herhangi bir iddiası olmayan Roanne karşısında daha yüksek motivasyonla oynayacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Evlerinde oynamanın avantajını kullanarak Booker, Stephens ve Kromah gibi silahların liderliğinde ligde kalma şanslarını devam ettirebilmek adına aradıkları galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …