Anasayfa / Amerika Şampiyonlar Ligi / Quimsa – Real Esteli İddaa Tahmini 11.03.23

Quimsa – Real Esteli İddaa Tahmini 11.03.23

FIBA Amerika Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 2. maçında Quimsa Cumartesi günü saat 04:00’da Real Esteli ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar.

Arjantin temsilcisi bu seriye başlamadan önceki son 2 lig maçında sonuçlardan bağımsız olarak ne kadar yüksek tempoda oynadığını, hücıum odaklı bir takım olduğunu göstermişti. O lig açlarında 189 ve 166 sayı izletmişlerdi bizlere. Seriye de bu paralelde bir giriş yaptılar ve ilk maçta deplasmanda olmalarına rağmen tam 94 sayı üreterek kazandılar. Artık yarı final bileti için evlerindeki bu maçı kazanmaları yeterli olacak. İlk maçta yıldızlaşan Brandon Robinson (28 sayı, 4 ribaund, 3 asist) ve Baralle (23 sayı) artı Anderson (16 sayı, 8 ribaund) bu maçta en önemli kozları olacaklar.

Nikaragua temsilcisi grup maçlarında da yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişti bizlere. Bu seriden önceki son 2 maçlarında sırasıyla 192 ve 191 sayı üretilmişti. Zaten bu seriye de benzer performansı taşıdılar. Güçlü rakipleri karşısında savunmada yumuşak kaldılar ve potalarında 94 sayı gördüler ama en azından taraftarları karşısında üretimde sorun yaşamadan 84 sayı atıp direnmişlerdi. Çıkacakları tamam mı devam mı maçında 3 tanıdık isim Davon Jefferson, Thomas Robinson ve Tu Holloway en büyük kozları olacak. 

Serinin ilk maçında Arjantin ekibi zaten kalite farkını göstermişti. Üstelik o galibiyeti deplasmanda almışlardı. Şimdi kendi sahalarında olacaklar ve bu nedenle bana göre net favoriler. Ama handikap riskine girmektense ilk maçta olduğu gibi takımların hücum performasnlarına ve tempolarına güvenmeyi tercih edeceğim. Bu maçta da yine savunmaların arka planda olacağını, bir tarafta Robinson ile Anderson, diğer tarafta Davon Jefferson, Thomas Robinson ve Tu Holloway liderliğinde yine yüksek skorlara çıkacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.55
intobet Oranı: ÜST (167.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …