Anasayfa / Arjantin Ligi / Quimsa Santi – Penarol Mar İddaa Tahmini 19.06.24

Quimsa Santi – Penarol Mar İddaa Tahmini 19.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Quimsa Santi Çarşamba günü saat 04:00’da Penarol Mar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Normal sezonu lider olarak bitiren Quimsa bu seride beklenenden çok daha fazla zorlandı… Ama evlerinde kaybedip servis kırsalar da deplasmanda onlar da bir maç alarak avantajı geri aldılar ve nitekim 2-2 eşitlik gelen serinin karar maçını evlerinde oynama şansını yakaladılar! Son maçı deplasmanda 1 sayı farkla kaybederken Brussino 31 sayı, 5 ribaund ve Acevedo 12 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

Penarol ise seonu 12. sırada bitirmiş olmasına ve seride saha avantajı rakipte olmasına rağmen beklentilerin üstüne çıktı şuana kadar! Rakibi deplasmanda yenerek servis kırmayı başarmışlardı ama 4. maçta onlar da evlerinde kaybedince avantajın tekrar rakibe geçmesine engel olamadılar. Son maçı evlerinde zor da olsa kazanarak seriyi eşitlediler ama son 2 maçta kötü oynadıklarını belkirtelim… 

Seride her ne kadar 2-2 eşitlik olsa da son maçlarda Quimsa kalite farkını ortaya koymaya başladı. Şimdi evlerinde karar maçına çıkacaklar ve taraftar desteği ile beraber kuşkusuz farvoris konumundalar. Son 2 deplasman maçında oynadıkları iyi ve pozitif basketbolu evlerine de taşıyacaklarını, sürprize izin vermeden kazanacaklarını düşünüyorum. Handikap biraz fazla geldiği için güven endeksimi düşük tuttum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.57
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …