Anasayfa / Genel / Raptors – Cavs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mayıs 2017

Raptors – Cavs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mayıs 2017

Raptors - Cavs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mayıs 2017
Raptors – Cavs Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 7 Mayıs 2017

Nba Playoff 2.tur mücadelesinde 7 Mayıs Pazar günü akşam saat 22.30’da Cleveland Cavaliers serinin 4.maçı için Raptors’a konuk oluyor.

İddaa’da 717 koduyla açılan maçta handikap 5.5 olarak belirlenmişken toplam sayı limiti ise 214.5 olarak belirlenmiş durumda. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da da handikap 6.5, toplam sayı baremi ise 213 sayı olarak belirlenmiş.

Raptors süpürülmeyle karşı karşıya!

Seri süresince bahsettiğim konular teker teker gerçekleşti ve buralara geldik. Artık skor 3-0 ve buradan geri dönüş yok. Lebron’u hiçbir şekilde durduramayan, kendi oyununu düzgün oynayamayan, “yıldızlarından” hiçbir şekilde verim alamayan Raptors süpürülmenin eşiğinde. Oyuncularda bunun farkında, örneğin Valanciunas “henüz her şey bitmedi fakat onlar bizden daha iyiler” şeklinde bir cümle kurdu. Bu aslında durumun özeti, biliyorlar baş edemeyeceklerini. Coach Casey bence Bulls koçu Fred Hoiberg ve Indıana Pacers koçu Nate McMillan ile beraber playoff’daki en kötü coach performanslarından birini sergiledi. Hiçbir şekilde çözüm üretemedi, bunun için değişik şeyler denemedi bile. Ve son maç öncesi yaptığı açıklamada “bu son maç, bir onur maçı” dedi, süpürülmek istemiyor tabii. Ancak bence olacak olan o.

Cavs güle oynaya konferans finaline gidiyor

Normal sezon ile alakası olmayan bir Cavs izliyoruz, çok iyiler. Kritik noktalarda doğru kararlar veriyorlar, herkes sorumluluğunu yerine getiriyor. Lebron hiçbir şekilde durdurulamıyor, inanılmaz oynuyor. Bu sene playoff’larda bütün maçlarını kazanarak 7-0 oldular. Kusursuz ilerliyor her şey. Indıana’yı 4-0 ile geçmenin rahatlığı çok belli, enerjileri yerinde ve yine dinlenerek konferans finalini beklemeye koyulmak isteyeceklerdir. Bu maçı vermek 2-3 gün fazladan dinlenmekten feragat etmek anlamına geliyor ki asla istemeyeceklerdir. Morali üst düzey olan takım bu maçı kazanarak 4-0 ile Raptors engelini geçecek bana kalırsa.

Raptors – Cavs İddaa Tahmini

Bu maç için açılan baremler yine çok uygun, Raptors tarafı her ne kadar son maçı onur mücadelesi olarak görse de yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü bence seri burada sonlanacak. 5.5 handikap ile Cavs tarafındayım ben.

İddaa Oranı: MS2 (5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS2 (6.5) / 1.90Hakkında Ekrem Türkkan

1986 İstanbul doğumluyum, işletme ve halkla ilişkiler mezunuyum. Antalya'da yaşamaktayım. NBA ile tanışmam 98-99 yıllarında gerçekleşti ve görkemli sahnenin başından bir daha ayrılamadım. Magic ve Kidd ile başlayan bu NBA tutkusu onlarca efsane oyuncunun harika performanslarına tanıklık ederek bu günlere geldi ve katlanarak büyüdü. Yaklaşık 10 senedir basketbolun bahis kısmı da oldukça ilgimi çekmekte.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir