Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasata Vechta – Bayreuth İddaa Tahmini 28.09.18

Rasata Vechta – Bayreuth İddaa Tahmini 28.09.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL açılış haftası mücadelesinde Rasata Vechta Cuma akşamı saat 21:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımlarından Rasata Vechta iskelet kadrosunu koruyarak bir kaç takviye ile yola devam etmeyi seçti. Kadrodan önemli bir isim ayrılmadı diyebiliriz. Diğer taraftan Austin Hollins, TJ Bray, Venkatesha Jois kadroya katılan katkı vermesi beklenen önemli isimler. Bu oyuncular hali hazırda takımda yer alan Seth Hinrichs ve Chris Carter ile birlikte takımı sırtlamaya çalışacaklar.

Bayreuth son yıllarda elde ettiği başarılarla artık ligin kalbur üstü takımlarından biri. Koç Korner ile yola devam ederken kadroda ciddi değişiklikler yaptılar. Önce ayrılan isimlere bakalım; Nate Linhardt, Assem Marei, James Robinson, Gabe York ve Robin Amaize. Şimdi de yeni eklenen dikkat çekici isimlere göz atalım; Nikolas Raivio, Adonis Thomas, David Stockton, Gregor Hrovat. Banvit’ten hatırlayacağımız Thomas ve efsane John Stockton’ın oğlu David yeni kadroya liderlik etmesi beklenen isimler olacaklar.

Vechta iskelet kadroyu koruyarak istikrar anlamında iyi bir iş yapmış olabilir ancak BBL’deki güç dengelerini düşündüğümüzde bu çok da doğru bir hamle değil. Ayrıca ekledikleri oyuncular da halen alt lig takımının yapacağı tarzda hamlelerdi. Diğer taraftan Bayreuth ise York, Robinson ve Marei gibi önemli isimleri kaybettiği için güç kaybetmiş olsa da Adonis Thomas ve Stockton eklemelerinin yanı sıra elindeki iki kaliteli uzun Brooks ve Seinferth ile Vechta karşısında net üstünlük kurabilecek bir kadroya sahip. İlk maçta da deplasmanda olmalarına rağmen hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.90

Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Zalgiris Kaunas – Valencia İddaa Tahmini 13.12.19

Turkish Airlines Euroleague 13.hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Cuma saat 21:00’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa toplam …