Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasata Vechta – Bayreuth İddaa Tahmini 28.09.18

Rasata Vechta – Bayreuth İddaa Tahmini 28.09.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL açılış haftası mücadelesinde Rasata Vechta Cuma akşamı saat 21:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımlarından Rasata Vechta iskelet kadrosunu koruyarak bir kaç takviye ile yola devam etmeyi seçti. Kadrodan önemli bir isim ayrılmadı diyebiliriz. Diğer taraftan Austin Hollins, TJ Bray, Venkatesha Jois kadroya katılan katkı vermesi beklenen önemli isimler. Bu oyuncular hali hazırda takımda yer alan Seth Hinrichs ve Chris Carter ile birlikte takımı sırtlamaya çalışacaklar.

Bayreuth son yıllarda elde ettiği başarılarla artık ligin kalbur üstü takımlarından biri. Koç Korner ile yola devam ederken kadroda ciddi değişiklikler yaptılar. Önce ayrılan isimlere bakalım; Nate Linhardt, Assem Marei, James Robinson, Gabe York ve Robin Amaize. Şimdi de yeni eklenen dikkat çekici isimlere göz atalım; Nikolas Raivio, Adonis Thomas, David Stockton, Gregor Hrovat. Banvit’ten hatırlayacağımız Thomas ve efsane John Stockton’ın oğlu David yeni kadroya liderlik etmesi beklenen isimler olacaklar.

Vechta iskelet kadroyu koruyarak istikrar anlamında iyi bir iş yapmış olabilir ancak BBL’deki güç dengelerini düşündüğümüzde bu çok da doğru bir hamle değil. Ayrıca ekledikleri oyuncular da halen alt lig takımının yapacağı tarzda hamlelerdi. Diğer taraftan Bayreuth ise York, Robinson ve Marei gibi önemli isimleri kaybettiği için güç kaybetmiş olsa da Adonis Thomas ve Stockton eklemelerinin yanı sıra elindeki iki kaliteli uzun Brooks ve Seinferth ile Vechta karşısında net üstünlük kurabilecek bir kadroya sahip. İlk maçta da deplasmanda olmalarına rağmen hata yapmayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.90

Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …