Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 14.12.18

Rasta Vechta – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 14.12.18

Almanya easyCredit BBL 11.maç gününde Rasta Vechta Cuma saat 22:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Vechta ligin yeni takımı olmasına rağmen şuana kadar topladığı 6 galibiyetle play-off yarışı içerisinde olacağını kanıtladı. İçerde ise orta şekerli bir karneleri var, 5 maçtan 3 tane galibiyet çıkarabildiler. Son 2 maçta Alba Berlin ile Bremerhaven’i çift haneli farklarla rahar geçmişlerdi. 

Ulm ise 9 maçın ardından 1 maç eksiğiyle 4 galibiyette kalmış durumda. Play-off yarışından daha da uzaklaşmamak adına acilen maç kazanmaya ihtiyaçları var. Son 2 deplasman maçlarında da Bayreuth ve Jena gibi denk rakiplerini yenerek ne kadar formda ve agresif olduklarını göstermişlerdi. 

Vechta evinde etkili olan bir takım ancak karşılarında bu kez çok formda ve bu maçı ne olursa olsun riske atamayacak, şiddetle galibiyete ihtiyacı olan bir Ulm var. Misafir takımın kağıt üstündeki kadro kalitesini bu maçta parkeye net olarak yansıtacağını ve deplasmanda olmalarına rağmen düşük handikapı geçerek hanelerine bir galibiyet yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Barcelona – Alba Berlin İddaa Tahmini 18.10.19

Turkish Airlines Euroleague 3.hafta mücadelesinde Barcelona Cuma saat 22:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.