Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 13.11.20

Rasta Vechta – Wurzburg İddaa Tahmini 13.11.20

Almanya easyCredit BBL 2. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cuma saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Vechta ilk maçında güçlü Bayern ile deplasmanda karşılaşmış ve zaman zaman direnmesine rağmen 90-78’lik skorla yenilmekten kurtulamamıştı. Peno ve Young ikilisi çok yönlü oyunları ile takımı iyi organize ederken skora da katkı vermişlerdi. Diğer taraftan Vorhees ile Clifford da kendilerinden bekleneni ilk maçta verdiler diyebiliriz. Özetle takım olarak sezona hazırlar ve play-off yarışının içerisinde olacaklarını tahmin ediyorum.

Wurzburg cephesinde ise işler pek yolunda değil, evlerinde oynadıkları ilk maçta Ulm’a kendi sahalarında 13 sayı farkla kaybettiler. Özellikle işin savunma tarafında sınıfta kaldıklarını belirtmemiz lazım ki potalarında 90 sayı görmüşlerdi. İşin hücum tarafında ise Ogden ve Downs dışında ayakta kalabilen olmamıştı. Özellikle Persons ve Smith’den beklenen katkıyı almamaları onların maçın kalamamasına neden olan temel faktördü.

Kağıt üstünde iki takım denk gibi görünüyor. Ama ilk maçlarına baktığımızda güçlü Bayern karşısında iyi basketbol oynayan Vechta daha iyi bir görüntü verdi. Öte yandan ellerindeki silahlarını Wurzburg’a göre daha verimli kullandıkları da bir gerçek. Young ve Peno ikilisinin çok yönlü oyunları ile fark yaratacağını, evlerindeki ilk maçta play-off yolunda ileride önemli bir rakip olabilecek Wurzburg’u geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ludwisburg – Crailsheim İddaa Tahmini (2) 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. Hafta mücadelesinde Ludwigsburg, Pazar saat 17:00’de Crailsheim Merlins ile karşı karşıya …