Anasayfa / Alba Berlin / Ratiopharm Ulm – Alba Berlin İddaa Tahmini 03.06.21

Ratiopharm Ulm – Alba Berlin İddaa Tahmini 03.06.21

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 3. maçında Ratiopharm Ulm Perşembe saat 21:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Ulm serinin ilk maçında Mercedes Benz Arena’da rakibine soğuk bir duş aldırmıştı 71-73 kazanarak. O maçta Osetkowski çok iyi oynamıştı ama ikinci maçta Alba’nın ona önlem almasıyla hücumda zorlanan, savunmada ise tamaman sınıfta kalarak potasında tam 92 sayı gören Ulm rakibinin seriyi 1-1’e getirmesine engel olamamıştı. Tek tesellileri halen ev sahibi avantajını ellerinde tutuyor olmaları, tabi bunun için evlerinde hata yapmamaları gerekiyor. 

Alba serinin ilk maçında kendi sahasında kaybettikten sonra ikinci maçta hemen toparlanmış ve rakibini 92-78 ile yenerek masaya yumruğunu vurmuş, beklenen reaksiyonu göstermişti. Lo taşın altına elini sokarak takımına 20 sayı ile liderlik etmiş, Fenerbahçe’nin de listesinde bulunan Fontecchio 17 sayı ve İsveçli keskin şutör 14 sayı ile ona destek olarak galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Ayrıca savunmada da bu kez Osetkowski’yi boyalı alanda durduklarını unutmayalım. 

Her ne kadar Ulm çok dişli ve formda bir takım olsa da Alba’nın elindeki kadronun hem daha kaliteli hem de daha geniş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İlk maçtaki sonucun bir tesadüf olduğunu da hemen ikinci maçta savunmada vidaları sıkıp hücumda silahları kuşanarak göstermişlerdi. Şimdi ilk maçta rakibe verdikleri saha avantajını da geri almak için deplasmandaki bu ilk maçı yenerek seride de 2-1 öne geçmek istiyorlar. Yine Lo ve Fontecchio liderliğinde ev sahibine üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …