Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Brose Bamberg İddaa Tahmini 06.01.21

Ratiopharm Ulm – Brose Bamberg İddaa Tahmini 06.01.21

Almanya easyCredit BBL 8. hafta erteleme maçında Ratiopharm Ulm Çarşamba saat 21:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Ulm 9 maçtan 6 tanesini kazanabildi ama önemli noktada EuroCup’daki son maçlarının ve elenmelerinin ardından üst üste 3 lig maçlarını da kaybetmeleriydi, sonrasında geçen hafta konuk ettikleri Bonn karşısında da çok zorlanmışlar ama son topta 1 sayı ile de olsa kazanmışlardı. Evlerinde oynadıkları son 2 lig maçında Oldenburg’a 3 sayı ile kaybederken belirttiğim gibi Bonn’u da zorla yenmişlerdi. Caupain ve Osetkowski’nin yanına son maçlarda Obst ve Klepeisz’ın da eklenmesiyle biraz daha toparlandılar.

Bamberg ise 10 maçtan 4 galibiyet alabildi ve ligde beklentileri karşılayamadılar. Halbuki Şampiyonlar Ligi’nde play-off biletini ilk kapan takım olmuşlardı ama bu performanslarını BBL’ye yansıtamadılar. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Ama tabi son 2 deplasman maçlarını Euroleague ekiplerine karşı oynadıklarını da unutmayalım; formda Alba’ya 12 ve Bayern’e ise 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta da evlerinde bir diğer dişli rakipleri Oldenburg’a direnmelerine rağmen 7 sayı farkla yenildiler.

Elbette Ulm ligin kaliteli takımlarından biri ve EuroCup’dan elenmeleriyle beraber artık sadece lige konsantre durumdalar. Ancak unutmayalım ki onlar da son maçlarda pek güven vermiyorlar, 3 maç üst üste kaybedip bu kötü seriyi bozarken de ancak 1 sayı ile geçebilmişlerdi Bonn’u. Bamberg ise son maçlarda Lasisi, Ogbe, lrason’ın yokluğunda Hall, Fieler, Kravish üçlüsü ayakta kalmaya çalıştı ama istediği sonuçları alamadı. Bu maçta bir reaksiyon göstereceklerini ve en azından kaybetseler de kolay pes etmeyeceklerini tahmin ediyorum ki kazanmaları da sürpriz olmaz.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Mornar Bar – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 24.01.21

Adriyatik Ligi 16. hafta mücadelesinde Mornar Bar Pazar saat 21:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa …