Anasayfa / BKT EuroCup / Ratiopharm Ulm – Buducnost İddaa Tahmini 14.11.23

Ratiopharm Ulm – Buducnost İddaa Tahmini 14.11.23

BKT EuroCup B grubu 7. maçında Ratiopharm Ulm Salı günü saat 21:30’da Buducnost ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Almanya şampiyonu bu sezon EuroCup sahnesinde de iyi sonuçlar elde ediyor. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 6. maçlarından 4 galibiyet çıkararak zirve yarışında biz de varız dediler. Diğer yandan evlerinde oynadıkları son 2 maçlarına baktığımızda da ne kadar formda olduklarını gördük, önce zayıf rakiplerden Wroclaw’ı 5 sayı ile uzatmada yenmişler sonra da ligdeki güçlü rakiplerden Bonn’u tam 18 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 

Buducnost ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 3 maçlarını kaybettiler ve bu gruptaki 6. maçlarının ardından sadece 2 galibiyette kalarak ilk 4 yarışından uzaklaştılar. Özellikle deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu, 4 maçlık bir mağlubiyet serisinin içinde olduklarını biliyoruz. Bu gruptaki son maçta Bourg’a konuk olmuşlar ve 5 sayı ile sonra da Adriyatik’de zorlu Belgrad deplasmanında Kızıl Yıldız’a 9 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Kağıt üstünde aslında iki denk takımın kapışması olacak gibi görünüyor ama hem son maçlardaki form grafikleri hem de Buducnost’un deplasmanda varlık gösterememesi, Ulm’un ise evinde iyi sonuçlar almaya başlaması ibreyi Alman ekibine çeviriyor. Mathias, Figueroa, Jallow, Williams, Nunez, De Paula gibi silahlarla taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, düşük bir farkla da olsa rakiplerini geçerek çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 06.12.23

Çarşamba programında FIBA Europe Cup ve BKT EuroCup sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …