Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Giessen İddaa Tahmini 08.05.22

Ratiopharm Ulm – Giessen İddaa Tahmini 08.05.22

Almanya easyCredit BBL 26. hafta erteleme maçında Ratiopharm Ulm Pazar saat 16:00’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 16.5 handikap açıklamışken Rexbet ise handikpı 17.5 olarak belirlemiş.

Koç Lakovic yönetimindeki Ulm 33 maçtan 21 tanesini kazandı ve bu kendileri adına normal sezonun kapanış maçında galibiyet çıkarırlarsa 5. sırada yer alarak Bayern ya da Alba eşlemesinden kurtulabilecekler. Dolayısıyla iyi bir motivasyonları olduğunu belirtmek gerekli. Evlerindeki son 2 maçta ise denk rakiplerinden Merlins’i uzatma sonunda 10 sayı farkla geçerken güçlü Bayern’e ise 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. O son maçta 65 sayıda kalmışlar, Christon 18 sayı, 6 asist ve Thornwell 17 sayı, 7 ribaund ile takımı ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

Giessen ise bir kaç hafta önce ligden düşmesi netleşen ekiplerden biri oldu. 33 maçtan sadece 8 galibiyet çıkarabildiler ve bu maçtan ne sonuç çıkarsa çıksın gelecek sezon onları Pro A’da izleyeceğiz. Bu paralelde motivasyonsuz olarak çıktıkları son deplasman maçlarında güçlü Alba’ya direnememişler ve tam 29 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 109-80 kaybettikleri o son maçta Fayne 20 sayı, Kraushaar 17 sayı, 8 asist ve Miller 15 sayı, 3 asist ile ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Ulm adına yüksek motivasyona sahip olduğu bir maç olacak, kazanırlarsa sezonu 5. sırada tamamlayacaklar ve Ludwigsburg ile eşleşecekler yani Alba ve Bayern eşleşmelerinden kurtulacaklar. Halihazırda küme düşmesi kesinleşmiş olan ve son maçında tam 29 sayı fark yemiş olan Giessen karşısında taraftarları önünde sorun yaşamayacaklarını ve kazanırken handikapı aşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.73
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …